Chorvatsko vás nadchne!

Pokud hledáte ideální rodinnou dovolenou na léto, tak si neváhejte vybrat některý z možných pobytů v Chorvatsku. Dalmácie vám jistě učaruje, neboť Středozemní moře je ideální letní destinací, která ještě nikoho nezklamala, a pobyt zde si tak jednoznačně užijí jak děti, tak i senioři.

mapa

Navíc, pokud hledáte takovou destinaci, která nezruinuje váš domácí rozpočet, tak je právě dovolená Chorvatsko autobusem ideální volbou pro vás, neboť se zde můžete snadno a rychle dostat pohodlnými moderními autobusy, které vyjíždějí na svou trasu pravidelně každý pátek v podvečer z ústředního autobusového nádraží v Praze a zastavují snad ve všech významných chorvatských letoviscích.

Uvidíte, že v moderních vozech vám cesta velice rychle a pohodlně uběhne, neboť jsou vybaveny ergonomickými, polohovatelnými sedadly, wi-fi a možností sledovat po celou dobu cesty filmy. Na palubě autobusu naleznete také minibar s teplým i studeným občerstvením a toaletu. Svou cestu si můžete objednat online již nyní anebo využít oblíbenou nabídku last minute.

V každém případě je jisté, že vás pobyt v Chorvatsku nadchne, a budete se zde vždy rádi vracet. Čekají na vás krásné oblázkové pláže, ať už se usadíte na přímém slunci anebo ve stínu borovic. S místními obyvateli se vždy dobře domluvíte, a to i v případě, že neumíte žádný cizí jazyk. Chorvatština je češtině velice blízká, navíc Chorvaté mnohdy umí solidně česky. Ubytování je k dispozici ve všech možných škálách ceny i vybavenosti, a záleží tedy jen na vás, zda zamíříte do kempu, apartmánu anebo do hotelu.

voda

A jistě vás potěší i místní cenová nabídka, protože i ceny ubytování jsou velmi příznivé, a to i v případě, že pojedete tak zvaně naslepo, takže nebudete mít potíže najít si vhodné ubytovací prostory i přímo na místě, tím spíše, že mnoho místních nabízí příjemné ubytování v soukromí.