Folie na balení

Když jsem ještě před lety pracovala na poště, tak jsme tam taky měli různý obalový materiál. Taky si vzpomínám na jednu nemilou událost, kdy k nám přišel jeden pán, který u nás odesílal pravidelně balíky do zahraničí. Říkal, že tady dlouhou dobu posílá balíky a že jeden balík mu přišel do ciziny úplně hodně poškozený. Byla jsem v šoku, protože se mi ještě nestalo, že by někomu přišel balík, že se mu třeba rozbil při přepravě do zahraničí. Jenomže když mi potom pak ukázal fotky, jak mu to jeho klient ukázal a nafotil, tak ve mně hrklo. Protože bylo to opravdu zničené.

Folie je super na balení balíků.

Náš zákazník tam posílal opravdu krásné vázy a taky postavičky, které byly z keramiky a porcelánu. A věřte mi nebo ne, ale opravdu to do ciziny přišlo v tak dezolátním stavu, že by to nešlo ani slepit a ani že by to odborník nestačil opravit. Co se tedy dalo dělat, aby všichni byli spokojení? Bylo hrozné a mě bylo taky docela trapně. Takže si myslím, že možná pán taky měl špatný obalový materiál. Myslím si, že na fotografii jsem vůbec neviděla pěnovou fólii anebo bublinkovou fólii. A vězte, že pokud posíláte něco opravdu křehkého, co je taky třeba vzácné, tak pěnová fólie vám nesmí chybět.

Folie je na všechno.

A pokud nepoužijete pěnovou fólii, tak vám taky nikdo nemusí uznat žádnou reklamaci, protože jste bezpečně nepoužili takové obalové materiály, aby se vám zboží nepoškodilo. Před posíláním se pořádně ujistěte, jestli opravdu máte kvalitně zabalené zboží, které posílá kamkoliv, a to nejenom do zahraničí. Já sama, když posílám nějaké zboží, tak tam dám nejenom bublinkovou fólii, ale také pěnovou fólii, která mi vždycky zaručí, že se mi zboží neponičí a že k adresátovi dorazí úplně v neporušeném stavu. Takže si myslím, že při posílání balíků se jistě bez pěnové folie neobejdete, protože alespoň tak budete mít jistotu, že vám zboží přijde v dobrém stavu a bude neporušené.