Čas, obavy a naděje

Proud času v lidském životě je neúprosný. Mládí si mnohé věci nepřipouští. Až do doby, kdy se začnou starat o svou rodinu, vychovávají děti, řeší běžné problémy, chodí do zaměstnání. Každodenní shon a stres se odrazí postupně i na tom, jak se zdravotně cítíme.

Říká se, že zdravý člověk, zvlášť mladý, si ani neuvědomuje, co je zdraví za dar. Na to každý přijde až v době, když sám onemocní nebo se stará o svého blízkého člověka, když je nemocný. Řešíme hlavně svůj vzhled, své tělo a kila navíc, své vrásky. Samozřejmě že se staráme o své zdraví i tím, když využíváme i nabídku přírodní léčby z bylin bez chemie apod.
laboratoř, vzorky krve

Mezi námi žije mnoho lidí, na kterých jejich nemoc ani není vidět. Ať se to týká cukrovky, různých alergií, atopického ekzému, zvlášť lupénky (psoriázy), migrény, osteoporózy a mnohých jiných chorob. A v produktivním věku mnoho lidí řeší svou nemoc ambulantní dostupnou léčbou. A pokud se jedná o vleklou chorobu, tak doufají, že se brzo na ni najde lék, který jim pomůže.

Tak jak moderní technologie pomáhají zlepšovat úroveň života po všech stránkách, co se týká léčiv, je to podstatně delší proces.
lékařství a biologie

Jste odvážní? Nebo v mnohých těžkých životních situacích to často vzdáváte? V každodenním životě se mnohdy zdá, že to zlé se vyřeší časem samo. Lidé by měli mít odvahu i k tomu, že si najdou cestu, která by jim dala naději, že se svého trápení zbaví.

Pokud budete chtít a pomoci nejenom sobě, podívejte se na webovou stránku Centra bio-léčby v Pardubicích. Možná vás jejich stránky zaujmou, přihlásíte se a Centrum osobně navštívíte. Tam se dozvíte vše o tom, co vás trápí mnoho let a že je tu možnost v rámci výzkumu Vám pomoci ke zlepšení Vašeho zdraví.

Tyto výzkumy jsou velmi důležité pro různá klinická hodnocení nových léků, bez kterých nemůžou být nová léčiva uvedena na světový a náš trh s registrací. Právě toto Centrum biologické a inovativní léčby v Pardubicích vám může nabídnout pomoc ve formě výzkumné studie pro konkrétní onemocnění, jako je například

v psoriatická nebo revmatoidní artritida, atopický ekzém, lupénka

v migréna, která je dlouhodobá a často se opakující

v osteoporóza a další onemocnění.

Každý výzkum má svá kritéria. A pokud Vás vyberou jako vhodného pacienta, a vy tuto nabídku do výzkumu přijmete, určitě Vám to nezhorší vaše zdraví, ale naopak, zlepší. Toto rozhodnutí je zkouškou i Vaší odvahy, která je hodnocena jako velký záslužný čin. A kladné výsledky výzkumu se i Vaší zásluhou zapíší do historie, která je prospěšná pro zdraví.