Displej s pavučinou


Koupili jste si ochrannou folii, ale její kvalita nebyla taková, aby ochránila váš telefon před poškozením, například při pádu? Je dobré mít nějakou ochranu displeje, folii nebo sklo, ale ani tak to není všemocné. Telefon vám vypadne z kapsy, ani nevíte jak a pokud spadne na tvrdý povrch je velká šance, že dojde k poškození displeje. Ale co dělat, když jste na svůj mobilní telefon zvyklí a nechcete nový, není tak starý nebo k němu máte prostě jinak osobní vztah?

smartphone-g0b9ae4bce_1920

Jednou z možností je dát telefon do servisu, kde se o váš poškozený displej postarají. Samozřejmě, žijeme v době návodu na vše na youtube. Ale pokoušet se vyměnit displej svépomocí není moc dobrý nápad. Dotykové displeje jsou komplikované, uděláte malou chybičku a hned vám nebude fungovat dotyk nebo odemykání otiskem prstu atd. To by byla škoda, nemyslíte? Proto je lepší svěřit tuto práci do rukou odborníků, přece jen už jim pod rukama prošlo nespočet takovýchto telefonů, takže vědí, co dělají. Navíc se na opravu vztahuje i záruka.

Samsung vymena

V servisu Opravdisplej.cz najdete tým odborníků, kteří si vezmou váš telefon do parády a vrátí se k vám jako nový. Samozřejmostí je použití originálních dílů k výměně a diagnostika displeje v ceně výměny. Můžete jim bez obav svěřit většinu typů Iphonů i Samsungů. Nebojte, nezůstanete bez svého smartphonu nijak dlouho. Samotná výměna displeje Samsungu S10 zabere jeden až dva pracovní dny, plus nějaký ten den na dopravu od vás a zpátky k vám. Tu můžete zajistit sami, ale také je zde možnost domluvit se a servis sám vám zajistí kurýra, který balíček vyzvedne u vás doma, v práci nebo tam, kde vám to bude vyhovovat. Pokud váš mobilní telefon trápí i jiné neduhy servis vyřeší vše naráz. V nabídce oprav je i výměna baterie, či sluchátka/ reproduktoru. A nemusíte vystrčit nos z bytu.