Trampolínu jedině s ochrannou sítí!

Nákupní horečka dostává ty správné „grády“. Rodiče vymýšlejí dárek, který by jejich ratolestem udělal největší radost. Máme pro vás skvělý tip na vánoční dárek. Pokud ještě vaše děti nevládnou skákací radostí, pak je tu ta pravá chvíle pro nákup trampolínky. Můžete si vybírat z různých velikostí, ale už i barev. Jen je třeba si předem rozmyslet, kde ji umístíte. Máte-li okolo rodinného domku zahradu, jste bez starostí. Jste bez starostí, kam umístit trampolínu, ale zároveň jste bez starostí, kde máte hledat vaše dítka. Zaručeně budou poskakovat, vyskakovat a výskat radostí, že je uslyšíte až do kuchyně anebo do obývacího pokoje, kde si po zasloužené práci budete dávat s partnerem zaslouženou chvilku klidu. A o vaše děti bude postaráno.

děti skoky

Děti, jak známo, milují výskoky, poskoky a dovádění. Od toho to jsou děti. Nejen, že jim uděláte obrovskou radost tímto vánočním dárkem a nebudou se moci dočkat, až jim ho budete instalovat na zahradu, ale uděláte hodně i pro jejich zdraví. Ono se to nezdá, ale díky dovádění na této „skákací radosti“, si vylepší celkovou koordinaci pohybu a rovnováhy a posílí svaly, a to jak dýchací, tak i svaly na nohách. Á propos, i maminky si určitě rády zahopsají, protože skákání perfektně odbourává stres a působí zdárně i na hubnutí. Prostě – skáče celá rodina.

vánoční dárek

Ale abyste mohli bezpečně skákat, potřebujte zároveň dobrou a pevnou ochrannou síť na trampolínu. Bez této pomůcky se k nákupu ani neodhodlávejte! Bezpečnost nade vše.

Ochranné sítě bývají z vysoce pevného a odolného materiálu a bývají i různých průměrů tak, aby „pasovaly“ na různé druhy trampolínek. Takže vybírejte s rozvahou, ať nešlápnete vedle. Dokonce si je můžete i barevně sladit, takže i ochranná síť může mít barvu, jakou si přejete, například červenou, černou, zelenou, ba i modrou. Teprve s touto ochranou bude dovádění vašich dítek zcela bezpečné!