S námi budete úspěšní

Rozhodnout se pro soukromé podnikání chce jistě velkou dávku odvahy. Zejména v případě, kdy se chystáte zakládat e-shop. Konkurenční prostředí ve virtuálním světě je obrovské. Není možné brát v úvahu jen obchody, které jsou provozovány s naší doménou a v češtině. Za konkurenci je třeba považovat i všechny světové obchody. Pokud je zákazník ochoten chvíli počkat, objednává si často zboží i ze zahraničí. V takovém případě není možné konkurovat pouze cenou.

seo

Je třeba nabídnout celou řadu doplňkových služeb a rozšiřovat sortiment zboží i o jeho komplementy. Nejnutnější je však trvale propagovat vaše stránky a postarat se o dostatek nových zákazníků. Spolehnout se na to, že se vám budou vracet zákazníci, kteří u vás již jednou zboží nakoupili, je mylné. Jen mizivé procento zákazníků si zapamatuje adresu stránek, přes které nakoupili. Proto i ti k vám budou mířit přes nejrůznější internetové vyhledávače.

Usnadněte vašim zákazníkům cestu
Aby si váš zákazník rychle našel cestu k naplnění nákupního košíku, musí vaše stránky objevit na předních místech ve vyhledávači. Jak zařídit, aby se právě vaše stránky objevovaly na předních postech? K tomu vám dopomůže optimalizace stránek pro vyhledávače. Vytipují se klíčová slova, která nejlépe vystihují váš produkt. Obsah stránek se upraví tak, aby odpovídal klíčovým slovům a SEO analýza prokáže, zda je úprava provedena správně.

webový prohlížeč

Dlouhodobě je pak nutné věnovat se propagaci internetových stránek. Samozřejmě si povídáme o propagaci na internetu prostřednictvím PR článků. Ty se umísťují na jiné weby, které mají vysokou návštěvnost a tematicky odpovídají vašemu zaměření. Tímto postupem si zajistíte, že vás internetové vyhledávače začnou posouvat na vyšší a vyšší pozice. Úspěch se bude měřit v počtu nových návštěvníků vašich stránek i těch, kteří se k vám budou opakovaně vracet.