Kryt Huawei P30 Lite můžete mít ve více barevných provedeních

Výzkum a vývoj v oblasti textilních materiálů vnesl do našeho života v průběhu posledních třech desetiletí jisté změny a jednou z nich je i eko-kůže. Někteří lidé ji zaměňují s koženkou, oba materiály mají sice některé vlastnosti shodné, ale eko-kůže je v mnoha ohledech na kvalitativně vyšší úrovni.

květinové zátiší

Je především velmi pevná a zároveň částečně pružná, vykazuje delší životnost i při každodenním využívání a to je důvodem, proč se z ní vyrábí předměty denní potřeby, častokrát i silně mechanicky namáhané. Vzpomeňme kupříkladu sedací soupravy, stélky dámské obuvi anebo pouzdra na mobilní telefony.

Další významnou vlastností je částečná prodyšnost, tím se od koženky značně odlišuje a více se tím pádem přibližuje pravé kůži. Prodyšnost rozhoduje o úspěchu především u zmiňované obuvi, křesel a sedacích souprav a tzv. flipových (knížkových) krytů Huawei P30 Lite.

obsluha telefonu

Flipová pouzdra patří k nejvíce poptávaným, jsou totiž velmi pohledná a zároveň praktická, chrání telefon ze všech stran alespoň v tom základním módu před prachem, vodou a mechanickým poškozením a prodyšná eko-kůže se postará o odpařování vlhkosti z dotykového displeje a dalších částí přístroje.

Telefon ve flipovém pouzdře připomíná kapesní diář, může být zároveň módním doplňkem, jako např. dámské drobné kabelky, tzv. psaníčka. Jestliže zvolíte vhodnou barvu obalu, a těch je na trhu k dispozici celá řada, pak bude telefon v ruce působit přirozeně i při mnoha společenských příležitostech, jako jsou pracovní brífinky, obchodní jednání, osobní pohovory, společenské události typu oslav, svatby či promoce.

Výhodou těchto pouzder je velmi dobrý poměr ceny k výkonu, takže máte-li zájem mít doma, podobně jako např. více barevných triček či mikin i více barevných krytů na mobil, není to problém. Můžete je střídat podle nálady či příležitosti a zkrášlit svůj život i touto zdánlivou drobností.