Půjčí skoro všem

Pokud chce mít žadatel z řad podnikatelů jistotu, že se mu podaří získat půjčku, již by mohl investovat do svého podnikání, sází především na takové finanční produkty, které nabízejí rychlé a jednoduché vyřízení žádosti a neméně rychlou výplatu peněz.
Pokud pak podobný člověk trne hrůzou při pomyšlení, že by mu vzhledem k jeho existujícím nedostatkům nemuseli vůbec půjčit, pak sází nejraději na hypotéky bez registru, které už podle názvu vypadají právě pro něho víc než slibně. Protože právě na registrech pohoří nejeden žadatel, který se obrátí na banku a nejen na banku.

trh

A tady, v případě podobné hypotéky, je naděje na získání prostředků skutečně velká. A to navzdory tomu, že tu tak jako tak, název nenázev, do registrů dlužníků nahlížejí. Protože ono ‚bez registru‘ neznamená, že poskytovatele půjček tato problematika nezajímá, ale že nemá pro rozhodnutí o udělení či neudělení půjčky ten nejzásadnější význam. Důležité zde totiž není, zda o dotyčném člověku něco v registrech je nebo není, ale to, zda je za stávající situace schopen zapůjčené finance splácet nebo ne.

Podstatné je především to, aby člověk prokázal, že nějaké příjmy má, a také aby měl nějakou nemovitost, již by mohl dát za onu půjčku do zástavy. Protože to víte – jistota je jistota. Ale jinak tu v podstatě není žádný problém ani žádný háček, jenž by mohl dlužníkovi později zkomplikovat život. A ani žádné poplatky předem se nevyžadují.

technologie

Dotyčný jednoduše vyplní formulář na internetu, odešle pár snímků zmíněné nemovitosti k posouzení, a pak stačí vyčkat, než se ozve zástupce společnosti, jenž s ním dohodne detaily. Tedy výši prostředků, jež je k mání a jež dosahuje nanejvýš sedmdesáti procent hodnoty oné zastavované nemovitosti, výši splátek, jež žadatel zvládne platit, dobu splácení, jež se může pohybovat mezi jedním rokem až třiceti lety, atd.
A pak už si stačí jenom počkat na peníze, jež mohou dorazit i již čtyřiadvacet hodin po zaslání všech relevantních podkladů. A jež mohou dotyčnému skutečně vytrhnout trn z paty.