Koupání na zahradě? Proč ne!

Jestliže se rozhodneme pro koupi, měli bychom si předem promyslet některé fakty. Díky bazénu budeme mít více možností, více soukromí a více starostí.
spojené ruce
1. Cena = Jestliže se rozhodnete pořídit si malý, nebude to tak finančně náročné. Větší už jsou dražší a je k nim zapotřebí více techniky atd. Malé stojí třeba i okolo 1 tisíce. Ty větší jsou už dražší. Na trhu je velké množství za různé ceny.
2. Nemusíte chodit na koupaliště = Zde se platí vstupné, takže ušetříte peníze, které byste jinak dali za vstupenku.
táta s batoletem ve vodě
3. Soukromí = Nebudete se o bazén dělit s dalšími návštěvníky, pokud ano, tak to budou pouze vaši zvaní hosté. Můžete zde být sami, užívat si pohodu, také se můžete koupat bez plavek. Kdy sem půjdete, či jak dlouho zde budete chtít být, je jen na Vašem rozhodnutí, protože nemáte časově omezený vstup.
4. Voda = Samozřejmě se musí bazén něčím naplnit, proto byste měli počítat s tím, že jí spotřebujete více. Pokud budete mít obsahově velký, je možné, že napouštět jej budete i několik dní. Voda bude studená první týden, než se alespoň trochu ohřeje, zabere to pár dní. Jestliže byste nechtěli čekat na ohřev, máte možnost si pořídit solární panely. Počítejte s dalšími finančními výdaji.
červenočerné plavky
5. Čistota = Ta se tu neudrží jen tak sama, bude to hlavně na Vás. Určitě budete potřebovat filtraci, která bude sama čistit. Vy už pak dopomůžete hlavně vysáváním dna, sbíráním nečistot do sítka, doplňováním chloru a jiných přípravků pro čistotu. Nezapomeňte na to, že i dokupování různých čističů, přípravků a techniky bude něco stát. Měli byste tedy mít připravenou finanční rezervu.
6. Nemusíte dojíždět = Když budete chtít osvěžení v létě, budete ho mít hned u baráku na pozemku a nemusíte nikam dojíždět, .
Máte tedy jistotu, která je Vám na blízku, dává Vám možnost trávit zde svůj volný čas, ale zároveň mu musíte dopřávat potřebnou péči, aby Vám sloužil tak, jak má.