Kontroly z úřadů jsou nekompromisní

Je zcela pravdou, že pokud člověk nepodniká v dané oblasti nebo není vlastníkem tak rozsáhlé podnikatelské činnosti, rozhodně nebude vůbec rozumět tomu, proč majitel dělá takové opatření, jako jsou neustálé kontroly vozů. Kdyby nic jiného, tak každý zaměstnanec musí vzít v úvahu, že stroje nebo vůbec taková technika, včetně autodopravy není žádnou levnou záležitostí. Řidič, pokud nebude zároveň majitelem, nemusí spoustu věcí dělat, protože logicky za ně nezodpovídá. Také nejezdí s dopravním prostředkem za pár korun, ale je to v řádu miliónů korun. Když přijde kontrola z jakéhokoliv odboru, poté musí provozovatel nebo majitel prokázat mnoho údajů, které podléhají přísným kontrolám. Pokud nebudou čísla odpovídat, rozhodně se bude potýkat s problémy a možná tučnou pokutou. Navíc zodpovídá za technický stav vozidla, což také není zrovna maličkost.

řada nákladních vozidel

Díky, že žijeme v této době

Moderní technologie nabízí mnoho různých technik, které rozhodně usnadňují papírové činnosti, ale zároveň rovnou pohlídají i samotné vozidlo. Je to na základě propojení stroje, automobilu nebo jiné techniky s elektronickým zařízením. Když je vše správně nainstalováno, tak sledování vozidel rmc-system.com poskytne nejen dokonalou ochranu, ale podá i report o jízdě, tankování, spotřebě, případné poruše a upozorní na stav technické kontroly včetně další důležité dokumentace. Každý, kdo by vlastnil rozsáhlý vozový park, tak by ani na chvíli neváhal a o zapojení systému požádal.

nejde o to jen vidět, kde se vozidlo nachází, jde o mnohem více

Jaké jsou výhody samotného systému?

  • Monitoring veškerých strojů a vozidel. To se týká nejen efektivity práce, zaznamená případný únik paliva, také kontroluje danou spotřebu. Systém odhalí i závadu nebo dokonce odcizení.
  • Není nadto mít přehled o produktivitě a efektivnosti práce. Veškeré grafy a zpracování usnadní práci dispečeru společnosti.
  • Vyhodnotí dokonale možnou spotřebu na den, měsíc, rok nebo zkrátka zvolené jiné období. Dokonce si vezme na starost noční můru řidičů, kterou je kniha jízd. Ovšem nikdo nemůže počítat s černou jízdou. Což omezí sice zaměstnance, ale majiteli jedině prospěje.
  • Zašle informace kamkoliv, co si kdo určí. Varovné SMS nebo email oznámí překročení jakékoliv hranice, která byla nastavena. Tím samozřejmě napomáhá k větší efektivitě a hospodárnosti.