Vlastnit svůj stan si přeje každé dítě

Úkryt je pro děti místo, kam se mohou schovat před zrakem dospělých a rovněž i hra na schovávanou je jim natolik blízká, že si ji užívají vždy, když se naskytne vhodná příležitost. Aby však vaše dítě mělo i prostor, kam se může nerušeně schovat a být ve své pevnosti, musíte mu takový prvek i zakoupit. Skvělým řešením je pořídit mu stan pro děti, který je jako stvořený k tomu, aby si v něm užívalo zábavu, pohodu a chvíle, kdy chce být osamotě.

hrad pro děti

Prostor, který patří pouze dětem

Je jenom málo míst, kam dospělí nemůžou. Děti se ovšem čas od času chtějí takzvaně „zašít“ a dopřát si chvíle na místě, kde by byly svým pánem. Dětský stan je proto něco, co by vám na vaší zahradě chybět nemělo jako prvek, který vaše ratolesti u hraní ocení. Z nabídky našeho internetového obchodu si můžete zvolit variantu, která vás nejvíce zaujme nebo jednoduše nechte vaše dítě, ať si samo vybere typ stanu, po kterém touží.

Sortiment zahrnuje mnoho verzí pro kluky, ale i pro holky, díky čemu si vyberou i ty nejnáročnější děti. Liší se však nejen svým vzhledem, ale i svou velikostí a z toho důvodu máte více možností, jak dopřát vašemu dítěti hru dle jeho představ v prostoru, který pro své fantazírování nezbytně potřebuje.

stan teepee

Báječná pevnost i do bytu

Není přímo nutné, abyste tento stan umístili dětem pouze na vaši zahrádku. Pokud bydlíte v bytě, jeho uplatnění najdete i v dětském pokojíčku, kde bude pro vaše ratolesti hračkou, která bude mít své každodenní využití. Díky dobře větratelným otvorům budou mít přístup ke kyslíku a vždy v bezpečí, i když si v něm budou hrát delší dobu.

V nabídce nalezete i několik variant s tunelem, který dodá jejich hře zcela jiný rozměr hraní. Podívejte se na náš sortiment a zakupte i vy dětem to, co jim přinese mnoho chvilek radosti a hraní, které jich tolik baví. Nepochybujte totiž, že vám za to budou nesmírně vděčné.