Originální dřevěné hodinky pro muže

Hodinky jsou s námi už od roku 1511, v dnešní době jsou velmi oblíbené tzv. chytré hodinky, ale pokud dáte přednost klasickému a originálnímu provedení, tyhle pánské dřevěné hodinky pro vás budou skvělou volbou. Tento krásný doplněk si můžete nechat vyrobit na zakázku od firmy ROBS. Na výběr máte ze spoustu druhů dřevin, které se liší barvou i strukturou. Například to je třešeň, javor, dub, jasan nebo v zahraničním zastoupení eben africký, oliva či ořešák černý. Každé dřevo má také svou typickou tvrdost. I při výběru opasku máte dvě možnosti, opasek může být dřevěný nebo z pravé kůže. Dřevěný opasek může ovlivnit finální cenu z důvodu použití dalšího materiálu a časové náročnosti.

Tmavé dřevěné hodinky

Co je právě na hodinkách ROBS výjimečného?

Hodinky jsou vyráběny ručně bez CNC frézování a to jim přidává na hodnotě. Nejedná se tedy o pásovou výrobu a každý kousek je originální. Každý nový projekt začíná návrhem a výběrem materiálu. Výroba projde soustružením, broušením, vrtáním i samotným gravírováním. Každý výrobek je ošetřen směsí tungového a pomerančového oleje.

Samotný vzhled může být jednoduchý nebo naopak obohacen detaily. Možnosti je opravdu spousta a je na vás, čemu dáte přednost. Můžete zvolit již hotové hodinky nebo si nechat vyrobit podle svého přání. Do hodinek si můžete nechat zachytit symbol, datum, jednoduše cokoliv, co je pro vás důležité a díky tomu to budete mít na očích každým dnem i každou sekundou.

Hodiny se stromem života a hodinky s dřevěným opaskem

Na ukázku přikládám hodinky se stromem života a další kousek s dřevěným opaskem. Tento osobitý, a proto jedinečný výrobek je skvělý jako dárek. Na zadní stranu hodinek lze i přidat krátké věnování. Pokud si však nejste jistí s designem, můžete zvolit poukázku. Ať už se rozhodnete udělat radost sami sobě nebo obdarovat své blízké, určitě budete spokojeni s krásným a kvalitním kouskem.